Konferenčný stolík CROSS Halmar Dub zlatý / biela
74.00 €
Do obchodu
Konferečný stolík CROSS v industriálnom štýle sa pýši dizajnovou a zaujímavo riešenou podnožou. Stolík je vyrobený z DTD dosky v dvoch farebných variantoch:... Celý popis
Popis
Konferečný stolík CROSS v industriálnom štýle sa pýši dizajnovou a zaujímavo riešenou podnožou.
Stolík je vyrobený z DTD dosky v dvoch farebných variantoch: dub wotan/čierna a dub zlatý/biela.
Farba:dub wotan / čiernadub zlatý / biela
Výber farby zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:DTD laminovavá
Rozmery:šírka: 67 cmhĺbka: 67 cmvýška: 55 cm
Hmotnosť:11 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Čierna |
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Industriálny |
| ŠTÝL | Moderný |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| ŠÍRKA | 67 cm |
| HMOTNOSŤ | 11 kg |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| MATERIÁL | DTD doska |
| DEKOR | Dub wotan |
| DEKOR | Dub zlatý |
| MATERIÁL DOSKY | DTD doska |
| MATERIÁL NÔH | DTD doska |
| VÝŠKA | 55 cm |
| HĹBKA | 67 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Dub zlatý / biela |
| Hmotnosť | 11000.000g |