Konferenčný stolík CRISTINA Halmar
197.80 €
Do obchodu
Dizajnový konferenčný stolík CRISTINA rozžiari vašu obývaciu izbu a dodaný mu nádych luxusu. Stolík je vyrobený v kombinácii skla a nerezovej ocele v... Celý popis
Popis
Dizajnový konferenčný stolík CRISTINA rozžiari vašu obývaciu izbu a dodaný mu nádych luxusu.
Stolík je vyrobený v kombinácii skla a nerezovej ocele v nestarnúcom trendy vzhľadu.
Farba:priehľadná / strieborná
Materiál:sklo/kov
Rozmery:šírka: 80 cmhĺbka: 70 cmvýška: 30 cm
Dodávané v demonte.
Parametre
| ŠTÝL | Moderný |
|---|---|
| ŠTÝL | Elegantný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | Atypické |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| FARBA | Strieborná |
| FARBA | Priehľadná |
| TVAR | Šesťuholník |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Sklo |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| HMOTNOSŤ | 15,4 kg |
| ŠÍRKA | 80 cm |
| VÝŠKA | 30 cm |
| HĹBKA | 70 cm |
| Hmotnosť | 15400.000g |