Konferenčný stolík COSTANZA Halmar
183.20 €
Do obchodu
Dizajnový konferenčný stolík COSTANZA sa pýši praktickým úložným priestorom v podobe dvoch výsuvných šuplíkov. Z toho jeden šuplík je rozdelený na štyri... Celý popis
Popis
Dizajnový konferenčný stolík COSTANZA sa pýši praktickým úložným priestorom v podobe dvoch výsuvných šuplíkov. Z toho jeden šuplík je rozdelený na štyri menšie přihráky. Obsah šuplíkov je vďaka priehľadné stolovej doske prehľadný a vhodný pre dekoratívne predmety.
Stolík je vyrobený v kombinácii dyhované MDF, skla a lakované ocele vo farebnom prevedení: dub prírodná / čierna.
Farba:dub prírodný / čierna
Materiál:dyhovaná MDF / sklo / lakovaná oceľ
Rozmery:šírka: 120 cmhĺbka: 60 cmvýška: 40 cm
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Priehľadná |
| DEKOR | Dub |
| ŠTÝL | Industriálny |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Nadčasový |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Sklo |
| MATERIÁL | MDF doska |
| VÝŠKA | 40 cm |
| ŠÍRKA | 120 cm |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| HĹBKA | 60 cm |
| POČET ŠUPLÍKOV | 2 |
| Hmotnosť | 10000.000g |