Konferenčný stolík CORA Signal Dub
94.00 €
Do obchodu
Moderný konferenčný stolík má dosku vyrobenú z laminovanej DTD v troch dekoroch. Stolík disponuje úložným priestorom. Farba:dub artisan / antracitdub /... Celý popis
Popis
Moderný konferenčný stolík má dosku vyrobenú z laminovanej DTD v troch dekoroch. Stolík disponuje úložným priestorom.
Farba:dub artisan / antracitdub / čiernadub sonoma / biela
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:laminovaná DTD
Rozmery:šírka: 90 cmhĺbka: 50 cmvýška: 40 cm
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Čierna |
| FARBA | Hnedá |
| DEKOR | Dub sonoma |
| DEKOR | Dub |
| DEKOR | Dub artisan |
| ŠTÝL | Moderný |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| NOHY STOLA | 1 noha |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| VÝŠKA | 40 cm |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| MATERIÁL | DTD doska |
| MATERIÁL | Melamin |
| ŠÍRKA | 90 cm |
| MATERIÁL DOSKY | DTD doska |
| MATERIÁL DOSKY | Melamin |
| MATERIÁL NÔH | DTD doska |
| BAREVNÁ VARIANTA | Dub |
| Hmotnosť | 20000.000g |