Konferenčný stolík CONO C lamino Signal
254.20 €
Do obchodu
Moderný konferenčný stolík CONO C v industriálnom štýle je vyrobený z MDF dosky v dekore: dub. Mohutné nohy sú kovové v čiernej farbe. K stolíku CONO C je... Celý popis
Popis
Moderný konferenčný stolík CONO C v industriálnom štýle je vyrobený z MDF dosky v dekore: dub. Mohutné nohy sú kovové v čiernej farbe.
K stolíku CONO C je možné prikúpiť ďalšie stolíky radu CONO.
Farba:dub / čierna
Materiál:MDF / kov
Rozmery:šírka: 60 cmhĺbka: 60 cmvýška: 55 cm
Hmotnosť:15 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| DEKOR | Dub |
| ŠTÝL | Industriálny |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| HMOTNOSŤ | 15 kg |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| TVAR | Guľatý |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | MDF doska |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| HĹBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 55 cm |
| PRIEMER | 60 cm |
| Hmotnosť | 15000.000g |