Konferenčný stolík COMBO Halmar Dub wotan / čierna
94.60 €
Do obchodu
Dizajnový konferenčný stolík COMBO je vhodný do každého moderného obývacej izby. Stolík je vyrobený z laminovanej MDF. Ponúka úložný priestor v podobe... Celý popis
Popis
Dizajnový konferenčný stolík COMBO je vhodný do každého moderného obývacej izby.
Stolík je vyrobený z laminovanej MDF. Ponúka úložný priestor v podobe niekoľkých otvorených políc.
Farba:bieladub wotan / čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:laminovaná MDF
Rozmery:šírka: 110 cmhĺbka: 55 cmvýška: 49 cm
Hmotnosť:29 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| NOHY STOLA | Atypické |
| HMOTNOSŤ | 29 kg |
| MATERIÁL | MDF doska |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| DEKOR | Dub wotan |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| ŠÍRKA | 110 cm |
| HĹBKA | 55 cm |
| VÝŠKA | 49 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Dub wotan / čierna |
| Hmotnosť | 29000.000g |