Konferenčný stolík CITY Tempo Kondela Biela lesk
117.00 €
Do obchodu
Moderný nábytok do obývacej izby CITY má čisté línie a prepracované detaily. Je vyrobený z DTD laminovanej s ABS hranami. Dvierka sú bez úchytiek s dotykovým... Celý popis
Popis
Moderný nábytok do obývacej izby CITY má čisté línie a prepracované detaily. Je vyrobený z DTD laminovanej s ABS hranami. Dvierka sú bez úchytiek s dotykovým systémom PUSH UP. Nábytok je v dvoch farebných variantoch: biela lesk / dub artisan a dub artisan / sivý grafit.
Konferenčný stolík CITY je praktický a funkčný, jeho prednosti oceníte v obývacej izbe aj v kancelárii. Súčasťou stolíka je jedna polica.
V našej ponuke máme ďalšie komponenty zo zostavy CITY.
Farba:biela / dub grandson / biely leskdub artisan / sivý grafit
Výber farby zvoľte vo variantoch produktu.
Materiál:DTD laminovaná / ABS hrany
Rozmery:šírka: 100 cmhĺbka: 60 cmvýška: 45,5 cm
hrúbka materiálu: 16 mm
Hmotnosť:27,5 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| ŠTÝL | Moderný |
| NOHY STOLA | Atypické |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| SKLADACIE | Nie |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| DEKOR | Dub grandson |
| DEKOR | Vysoký lesk |
| MATERIÁL DOSKY | DTD doska |
| MATERIÁL NÔH | DTD doska |
| HMOTNOSŤ | 27,5 kg |
| VÝŠKA | 45,5 cm |
| HĹBKA | 100 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Biela lesk |
| Hmotnosť | 27500.000g |