Konferenčný stolík CHARON Dekorhome 70x40x70 cm
189.20 €
Do obchodu
Nadčasový konferenčný stolík v industriálnom štýle je zaujímavý svojim prevedením a praktickým využitím. Stolík má pevnú konštrukciu z kovu v čiernej farbe.... Celý popis
Popis
Nadčasový konferenčný stolík v industriálnom štýle je zaujímavý svojim prevedením a praktickým využitím.
Stolík má pevnú konštrukciu z kovu v čiernej farbe. Stolová doska a odkladacia doska sú vyrobené z práškovo lakovaného kovu v čiernom prevedení
Vďaka úložnému priestoru je stolček veľmi praktický. Ideálne sa hodí aj do menších priestorov. Stolíky je možné kombinovať s ostatnými prvkami z rovnakej série, ktoré taktiež nájdete v našej ponuke.
Farba:čierna
Materiál:práškovo lakovaný kov
Rozmery:šírka: 70 / 100 cmhĺbka: 70 / 60 cmvýška: 40 cm
Dostupné rozmery:70 x 40 x 70 cm100 x 40 x 60 cm
Stolík dodávame v dvoch rozmeroch. Výber rozmeru zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| ŠTÝL | Industriálny |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Nadčasový |
| ŠTÝL | Jednoduchý |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| MATERIÁL DOSKY | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| TVAR | Štvorcový |
| MATERIÁL | Kov |
| ŠÍRKA | 70 cm |
| ŠÍRKA | 100 cm |
| VÝŠKA | 40 cm |
| ROZKLADACIA | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| TYP STOLA | Odkladací |
| HĹBKA | 60 cm |
| HĹBKA | 70 cm |
| ROZMER | 70x40x70 cm |
| Hmotnosť | 11300.000g |