Konferenčný stolík CARLO A Signal Dub
251.40 €
Do obchodu
Dizajnový konferenčný stolík CARLO A je vyrobený z kovu v čiernom prevedení, dosku má z tvrdeného priehľadného skla a odkladací priestor z MDF dosky.... Celý popis
Popis
Dizajnový konferenčný stolík CARLO A je vyrobený z kovu v čiernom prevedení, dosku má z tvrdeného priehľadného skla a odkladací priestor z MDF dosky.
Kombinujte s ďalšími výrobkami CARLO.
Farba:čierna / priehľadnáčierna / priehľadná / dub
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:kov / sklo / MDF doska
Rozmery:šírka: 110 cmhĺbka: 55 cmvýška: 42 cm
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Priehľadná |
| DEKOR | Dub |
| ŠTÝL | Industriálny |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Sklo |
| MATERIÁL | MDF doska |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| ŠÍRKA | 110 cm |
| HĹBKA | 55 cm |
| VÝŠKA | 42 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Dub |
| Hmotnosť | 35000.000g |