Konferenčný stolík CANARIA Halmar
25.20 €
Do obchodu
Konferenčný stolík CANARIA je vyrobený v kombinácii kovu a skla.Stôl sa skladá z hornej a spodnej dosky z tvrdeného číreho skla a konštrukcia stola je... Celý popis
Popis
Konferenčný stolík CANARIA je vyrobený v kombinácii kovu a skla.Stôl sa skladá z hornej a spodnej dosky z tvrdeného číreho skla a konštrukcia stola je vyrobená z nerezovej ocele.Konferenčný stolík dodá svojim zaujímavým dizajnom vášmu bývaniu moderný a elegantný štýl.Farba:číra / striebornáMateriál:sklo / nerezová oceľRozmery:šírka: 45 cmhĺbka: 45 cmvýška: 51 cmHmotnosť:6 kgDodáva sa v demonte.
Parametre
| ŠTÝL | Moderný |
|---|---|
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| FARBA | Strieborná |
| FARBA | Priehľadná |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Sklo |
| HMOTNOSŤ | 6 kg |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| TYP STOLA | Odkladací |
| HĹBKA | 45 cm |
| VÝŠKA | 51 cm |
| Hmotnosť | 6000.000g |