Konferenčný stolík BORNEO Halmar
137.50 €
Do obchodu
KONFERENČNÝ STOLÍK BORNEO Ak hľadáte jedinečnú kolekciu nábytku, ktorá bude spojením moderného štýlu a klasiky, potom je pre vás ideálnou voľbou naša séria... Celý popis
Popis
KONFERENČNÝ STOLÍK BORNEO
Ak hľadáte jedinečnú kolekciu nábytku, ktorá bude spojením moderného štýlu a klasiky, potom je pre vás ideálnou voľbou naša séria BORNEO - nábytok v dekore duba artisan s trendy pleteným vzorom na čelnej strane. Ideálne pre všetkých, ktorí ocenia prírodný vzhľad nábytku. Viedensky pletený vzor je prvkom, ktorý dodáva eleganciu a zároveň je veľkým hitom v interiérovom dizajne posledných rokov.
V kolekcii BORNEO nájdete komponenty pre Vašu spálňu, obývaciu izbu, predsieň alebo pracovňu. Jednoducho a štýlovo zariadite celý byt s designovým nábytkom BORNEO.
Stolík z kolekcie BORNEO s dĺžkou 160 cm vám poskytne dostatok priestoru na uloženie všetkých nevyhnutností. Ponúka jeden šuplík s dizajnovými dvierkami a jednu otvorenú policu. Konferenčný stolík BORNEO je investíciou do praktickosti a estetiky vášho domova.
TECHNICKÉ PARAMETRE
Farba:dub artisan / prírodný
Materiál:laminovaná DTD / laminovaná MDF / laminovaná HDF
Rozmery:šírka: 120 cmhĺbka: 60 cmvýška: 41 cm
Hmotnosť:25 kg
MONTÁŽ
Aby bola montáž čo najjednoduchšia, je každý výrobok dodávaný s návodom.
Parametre
| ŠTÝL | Moderný |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| HMOTNOSŤ | 25 kg |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| ŠÍRKA | 120 cm |
| MATERIÁL | MDF doska |
| MATERIÁL | DTD doska |
| MATERIÁL | HDF deska |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| MATERIÁL NÔH | MDF doska |
| DEKOR | Dub artisan |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| HĹBKA | 60 cm |
| POČET ŠUPLÍKOV | 1 |
| POČET POLÍC | 1 |
| VÝŠKA | 41 cm |
| Hmotnosť | 25000.000g |