Konferenčný stolík biela vysoký lesk Dekorhome 100x60x42 cm
193.60 €
Do obchodu
Tento vysoko lesklý konferenčný stolík bude skvelým dekoratívnym doplnkom do vášho interiéru v obývacej izbe, a to vďaka svojmu klasickému designu. Môže byť... Celý popis
Popis
Tento vysoko lesklý konferenčný stolík bude skvelým dekoratívnym doplnkom do vášho interiéru v obývacej izbe, a to vďaka svojmu klasickému designu. Môže byť tiež použitý ako odkladací stolík.
Stôl bol vyrobený z drevovláknitej dosky so strednou hustotou (MDF). Má štyri stabilné a odolné plastové nohy zdobené klasickým dekoratívnym vzorom pripomínajúcim vyrezávané drevo.
Vysoko lesklý konferenčný stolík sa ľahko čistí a udržuje – stačí iba mäkká vlhká handrička. Montáž je jednoduchá.
Farba:biela vysoký lesk
Materiál:MDF (doska) / plast (nohy)
Rozmery:šírka: 115 / 100 / 80 cmhĺbka: 65 / 60 / 80 cmvýška: 42 cm
Výber rozmeru stolíka zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Hmotnosť:13,9 / 11,7 / 12,5 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| MATERIÁL | Plast |
| MATERIÁL | MDF doska |
| HMOTNOSŤ | 12,5 kg |
| HMOTNOSŤ | 13,9 kg |
| HMOTNOSŤ | 11,7 kg |
| ROZKLADACIA | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| TYP STOLA | Odkladací |
| ŠÍRKA | 80 cm |
| ŠÍRKA | 100 cm |
| ŠÍRKA | 115 cm |
| MATERIÁL NÔH | Plast |
| ŠTÝL | Nadčasový |
| ŠTÝL | Elegantný |
| ŠTÝL | Barokový |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| HĹBKA | 60 cm |
| HĹBKA | 65 cm |
| HĹBKA | 80 cm |
| DEKOR | Vysoký lesk |
| VÝŠKA | 42 cm |
| ROZMER | 100x60x42 cm |
| Hmotnosť | 13900.000g |