Konferenčný stolík BERNARDO Tempo Kondela Dub sonoma
56.30 €
Do obchodu
Moderný jednoduchý konferenčný stolík BERNARDO je vyrobený z laminovaných drevotrieskových dosiek vo farebnom prevedení: biela, dub sonoma alebo dub... Celý popis
Popis
Moderný jednoduchý konferenčný stolík BERNARDO je vyrobený z laminovaných drevotrieskových dosiek vo farebnom prevedení: biela, dub sonoma alebo dub wotan.Stôl disponuje otvoreným úložným priestorom.Farba:bieladub sonomadub wotanVýber farby zvoľte vo variante produktu.Materiál:DTD laminovanáRozmery:šírka: 90 cmhĺbka: 55 cmvýška: 40,7 cmHmotnosť:18 kgDodáva sa v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| DEKOR | Dub sonoma |
| DEKOR | Dub wotan |
| ŠTÝL | Moderný |
| HMOTNOSŤ | 18 kg |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| ŠÍRKA | 55 cm |
| SKLADACIE | Nie |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| MATERIÁL DOSKY | DTD doska |
| MATERIÁL NÔH | DTD doska |
| VÝŠKA | 41 cm |
| HĹBKA | 90 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Dub sonoma |
| Hmotnosť | 18000.000g |