Konferenčný stolík BERGEN BL104 Tempo Kondela
158.00 €
Do obchodu
Moderná sektorová zostava BERGEN ponúka čisté línie, minimalistický dizajn a jednoduché tvary. Vyrobená je z laminovanej DTD s ABS hranami. Dvierka sú bez... Celý popis
Popis
Moderná sektorová zostava BERGEN ponúka čisté línie, minimalistický dizajn a jednoduché tvary. Vyrobená je z laminovanej DTD s ABS hranami. Dvierka sú bez úchytiek, otvárajú sa dotykovým systémom PUSH UP. Farebná kombinácia dub jackson hickory, grafit a čierne nohy z masívneho dreva vytvárajú niečo nové a nápaditého sa závanom sviežosti. So sektorom BERGEN zariadite obývaciu izbu, jedáleň ale aj predsieň.Konferenčný stolík BERGEN BL104 vytvorí pokojný a príjemný domov podľa vašich predstáv a potrieb. Ponúka odkladací priestor v podobe šuplíku a otvorené skrinky, kde odložíte svoju obľúbenú knihu, časopis a pod.Farba:dub jackson hickory / grafit / čiernaMateriál:DTD laminovaná / masívne drevo / ABS hranyRozmery:šírka: 104 cmhĺbka: 68 cmvýška: 47 cmHmotnosť:33 kgDodáva sa v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Škandinávsky |
| ŠTÝL | Minimalistický |
| ŠTÝL | Nadčasový |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| HMOTNOSŤ | 33 kg |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | DTD doska |
| MATERIÁL | ABS |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| MATERIÁL DOSKY | DTD doska |
| DEKOR | Grafit |
| DEKOR | Dub jackson |
| ŠÍRKA | 104 cm |
| VÝŠKA | 47 cm |
| POČET ŠUPLÍKOV | 1 |
| HĹBKA | 68 cm |
| Hmotnosť | 33000.000g |