Konferenčný stolík BÉLOS Dekorhome
309.10 €
Do obchodu
Luxusný dizajnový kovový stolík vyniká svojim Art-Deco štýlom a hodí sa ako do luxusných a extravagantných interiérov, tak aj do klasicky zariadených... Celý popis
Popis
Luxusný dizajnový kovový stolík vyniká svojim Art-Deco štýlom a hodí sa ako do luxusných a extravagantných interiérov, tak aj do klasicky zariadených miestností.
Stolová doska je vyrobená z tvrdeného skla v dekore bieleho mramoru, vďaka ktorému sa stolík stáva veľmi elegantným kúskom nábytku. Odkladací priestor v podobe priehradky.
Nohy sú kovové lakované zlatou farbou, ktorá iba podčiarkuje nádych luxusu.
Farba:biely mramor / zlatá
Materiál:kov / sklo
Rozmery:šírka: 90 cmhĺbka: 60 cmvýška: 45 cm
Priehradka:šírka: 55 cmhĺbka: 60 cmvýška: 19 cm
Nosnosť:50 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Zlatá |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Nadčasový |
| ŠTÝL | Elegantný |
| ŠTÝL | Art Deco |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| DEKOR | Mramor |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Sklo |
| VÝŠKA | 45 cm |
| NOSNOSŤ | 50 kg |
| ROZKLADACIA | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| TYP STOLA | Odkladací |
| TYP STOLA | Príručný |
| ŠÍRKA | 90 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| Hmotnosť | 21000.000g |