Konferenčný stolík AZZURA Halmar Sivá
77.50 €
Do obchodu
Minimalistický, ale zároveň štýlový konferenčný stolík AZZURA je vyrobený v kombinácii MDF, dyhy a polypropylénu v dvoch farebných variantoch: prírodná /... Celý popis
Popis
Minimalistický, ale zároveň štýlový konferenčný stolík AZZURA je vyrobený v kombinácii MDF, dyhy a polypropylénu v dvoch farebných variantoch: prírodná / biela a prírodné / sivá.
Stolík AZZURA je možné kombinovať s odkladacím stolíkom AZZURA S.
Farba:prírodná / bielaprírodná / sivá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:MDF / dyha / polypropylén
Rozmery:šírka: 69 cmhĺbka: 69 cmvýška: 33 cm
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Škandinávsky |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 69 cm |
| DEKOR | Drevo prírodné |
| MATERIÁL | MDF doska |
| MATERIÁL | Polypropylén |
| MATERIÁL | Dyha |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| MATERIÁL NÔH | Plast |
| NOHY STOLA | 1 noha |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| MATERIÁL DOSKY | Dyha |
| HĹBKA | 69 cm |
| VÝŠKA | 33 cm |
| PRIEMER | 69 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Sivá |
| Hmotnosť | 7300.000g |