Konferenčný stolík AVORIO Eltap Biela
117.50 €
Do obchodu
Stôl z kolekcie AVORIO má jednoduchý štvorcový tvar s dĺžkou strany 60 centimetrov. Tento stolík v elegantnom vzhľade bude vyzerať skvele ako ústredný prvok... Celý popis
Popis
Stôl z kolekcie AVORIO má jednoduchý štvorcový tvar s dĺžkou strany 60 centimetrov. Tento stolík v elegantnom vzhľade bude vyzerať skvele ako ústredný prvok každej miestnosti. Možnosť výberu farby nábytku z bielej a čiernej s trochou lesku uľahčuje zladenie stola s interiérom.
Vrchná doska je vyrobená z MDF dosky a nohy sú čierno lakované. Kovová konštrukcia tohto štvorcového konferenčného stolíka poskytuje perfektnú stabilitu.
Farba:čierna / čierny leskčierna / biely lesk
Výber farby zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:MDF doska / práškovo lakovaný kov
Rozmery:šírka: 60 cmhĺbka: 60 cmvýška: 40 cm
Hmotnosť:12,5 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Čierna |
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Industriálny |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Rustikálny |
| ŠTÝL | Nadčasový |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| TVAR | Štvorcový |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | MDF doska |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 40 cm |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| VYSOKÝ LESK | Áno |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| HĹBKA | 60 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Biela |
| Hmotnosť | 12500.000g |