Konferenčný stolík AURORA Halmar
268.10 €
Do obchodu
Elegantný konferenčný stolík AURORA je vyrobený v kombinácii skla a kovu vo farebnom prevedení: dymové sklo / chróm. Stabilitu zaisťujem Orignální riešené... Celý popis
Popis
Elegantný konferenčný stolík AURORA je vyrobený v kombinácii skla a kovu vo farebnom prevedení: dymové sklo / chróm. Stabilitu zaisťujem Orignální riešené oceľové nohy.
Stolík ponúka praktický úložný priestor v podobe poličky.
Farba:dymové sklo / chróm
Materiál:sklo / chrómovaná oceľ
Rozmery:šírka: 120 cmhĺbka: 60 cmvýška: 45 cm
Dodávané v demonte.
Parametre
| ŠTÝL | Moderný |
|---|---|
| ŠTÝL | Art Deco |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| FARBA | Strieborná |
| FARBA | Priehľadná |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Sklo |
| VÝŠKA | 45 cm |
| ŠÍRKA | 120 cm |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| HĹBKA | 60 cm |
| POČET POLÍC | 1 |
| DEKOR | Chróm |
| Hmotnosť | 29000.000g |