Konferenčný stolík ATHAMÁS X Dekorhome
368.40 €
Do obchodu
KONFERENČNÝ STOLÍK Konferenčný stolík ATHAMÁS je dokonalým spojením prírodnej elegancie a moderného dizajnu. Stolová doska z akáciového dreva očarí svojou... Celý popis
Popis
KONFERENČNÝ STOLÍK
Konferenčný stolík ATHAMÁS je dokonalým spojením prírodnej elegancie a moderného dizajnu. Stolová doska z akáciového dreva očarí svojou jedinečnou kresbou, ktorá každému kusu dodáva neopakovateľný charakter.
MATERIÁL
Spojenie masívneho akáciového dreva a čierneného kovu vytvára nielen pevnú a stabilnú konštrukciu, ale taktiež zaujme svojím kontrastným vzhľadom. X-nohy dodávajú stolíku moderný a industriálny nádych.
PRIRODZENÝ VZHĽAD
Svojím nevšedným vzhľadom a prirodzenou krásou sa konferenčný stolík stane dominantným prvkom vašej obývačky. Jeho masívny vzhľad a originálne detaily upútajú pozornosť na prvý pohľad. Hrany stola sú spracované tak, aby pôsobili akoby boli priamo z rezu obrovského stromu. Tento efekt dodáva stolíku autentický a prirodzený vzhľad.
MODERNÝ DIZAJN
Konferenčný stolík dokonale zapadne do každého interiéru vďaka svojmu modernému a zároveň prirodzenému designu. Predstavuje skvelú kombináciu štýlu a funkčnosti pre každú obývaciu izbu.
TECHNICKÉ PARAMETRE
Farba:
medová akácia / čierna
Materiál:
masívne drevo / kov
Rozmery:šírka: 110 cmhĺbka: 60 mvýška: 40 cm
Hrúbka dosky: 3,5 cm
MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Dôležitá poznámka: Keďže sa jedná o ručnú prácu a prírodný produkt, môžu sa vyskytnúť farebné a rozmerové odchýlky. Kresba dreva sa môže líšiť kus od kusu, takže každý kus nábytku je úplne jedinečný. Výber kusu na dodanie je náhodný.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Škandinávsky |
| ŠTÝL | Vidiecky |
| ŠTÝL | Industriálny |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Rustikálny |
| ŠTÝL | Nadčasový |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 2 nohy |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| VÝŠKA | 40 cm |
| ROZKLADACIA | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| HRÚBKA DOSKY | 3,5 cm |
| ŠÍRKA | 110 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| DEKOR | Akácia medová |
| Hmotnosť | 32000.000g |