Konferenčný stolík ATHAMÁS Dekorhome Akácia medová / strieborná
381.90 €
Do obchodu
Nápadný konferenčný stolík s pôsobivou kresbou masívneho dreva vnesie do vášho domova nádych industriálneho šarmu. Doska stola je vyrobená z masívneho... Celý popis
Popis
Nápadný konferenčný stolík s pôsobivou kresbou masívneho dreva vnesie do vášho domova nádych industriálneho šarmu.
Doska stola je vyrobená z masívneho akáciového dreva. Čierny alebo strieborný kovový protišmykový rám dokonale ladí s drevenou doskou.
Zvláštnosťou stolíka sú nerovnomerne opracované hrany stola, vďaka ktorým vzniká prirodzený dojem rezu stromu.
Dôležitá poznámka: Keďže sa jedná o ručnú prácu a prírodný produkt, môžu sa vyskytnúť farebné a rozmerové odchýlky. Kresba dreva sa môže líšiť kus od kusu, takže každý kus nábytku je jedinečný. Výber kusu na dodanie je náhodný.
Skombinujte tento konferenčný stolík s ďalším nábytkom z nášho radu ATHAMÁS.
Farba:medová akácia / čiernamedová akácia / strieborná
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:masívne drevo / kov
Rozmery:šírka: 110 cmhĺbka: 60 - 69 cmvýška: 40 cm
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Strieborná |
| ŠTÝL | Vidiecky |
| ŠTÝL | Industriálny |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Rustikálny |
| ŠTÝL | Nadčasový |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 2 nohy |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| HRÚBKA DOSKY | 4 cm |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| VÝŠKA | 40 cm |
| ROZKLADACIA | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| ŠÍRKA | 110 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| HĹBKA | 69 cm |
| DEKOR | Akácia medová |
| BAREVNÁ VARIANTA | Akácia medová / strieborná |
| Hmotnosť | 33200.000g |