Konferenčný stolík ATALANTA Dekorhome Čierna
163.70 €
Do obchodu
Tento štýlový konferenčný stolík je dokonalou kombináciou trendy designu a praktickej funkčnosti. Je zaujímavým doplnkom, ktorý využijete najmä v obývacej... Celý popis
Popis
Tento štýlový konferenčný stolík je dokonalou kombináciou trendy designu a praktickej funkčnosti. Je zaujímavým doplnkom, ktorý využijete najmä v obývacej izbe alebo v pracovni.
Police sú vyrobené z vysoko kvalitného dreva v prírodnom prevedení divoký dub a čierno morenom jasene. Spolu so stabilným, čiernym kovovým rámom to vytvára nezameniteľný industriálny design.
Dve police poskytujú dostatok priestoru.
Farba:divoký dub / čiernačierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:drevo / kov
Rozmery:šírka: 120 cmhĺbka: 60 cmvýška: 45 cm
Nosnosť:10 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Industriálny |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Nadčasový |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | MDF doska |
| VÝŠKA | 45 cm |
| ŠÍRKA | 120 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
| DEKOR | Dub divoký |
| DEKOR | Jaseň tmavý |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| HĹBKA | 60 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Čierna |
| Hmotnosť | 17000.000g |