Konferenčný stolík ASENSIO LAW-1 Halmar
154.70 €
Do obchodu
éria nábytku ASENSIO v sivej farbe s módnymi drážkami na predných stranách je perfektnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú štýlový a elegantný nábytok pre svoj... Celý popis
Popis
éria nábytku ASENSIO v sivej farbe s módnymi drážkami na predných stranách je perfektnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú štýlový a elegantný nábytok pre svoj interiér. Sivá farba je veľmi módnym a zároveň univerzálnym odtieňom, ktorý sa hodí k mnohým ďalším farbám, takže ju je možné ľahko zladiť do rôznych interiérových štýlov.
Drážkované čelá sú najnovším trendom v interiérovom dizajne, ktorý nábytku dodáva charakter a originálny vzhľad. Drážkovanie je spôsob, ako dodať nábytku jedinečný vzhľad.
Konferenčný stolík ASENSIO LAW-1 svojim jednoduchým tvarom bude skvelou voľbou do každej obývacej izby. Disponuje otvoreným úložným priestorom a stojí na čiernych kovových nožičkách.
Farba:sivá / čierna
Materiál:laminovaná DTD / laminovaná MDF / kov
Rozmery:šírka: 110 cmhĺbka: 60 cmvýška: 48 cm
Hmotnosť:24,3 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | MDF doska |
| MATERIÁL | DTD doska |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| MATERIÁL DOSKY | DTD doska |
| ŠÍRKA | 110 cm |
| VÝŠKA | 48 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| HMOTNOSŤ | 24,3 kg |
| Hmotnosť | 24300.000g |