Konferenčný stolík ARISBÉ Dekorhome
249.50 €
Do obchodu
Tento konferenčný stolík z voskovaného akáciového dreva je štýlový aj praktický. Drevo sa suší zložitým procesom a výsledkom sú charakteristické praskliny.... Celý popis
Popis
Tento konferenčný stolík z voskovaného akáciového dreva je štýlový aj praktický. Drevo sa suší zložitým procesom a výsledkom sú charakteristické praskliny.
Naspodku stolíka sú umiestnené kolieska, pre lepšiu manipuláciu.
Zaujímavý prírodný vzhľad bude určite ozdobou každej obývačky.
Dôležitá poznámka: Keďže je stôl ručne vyrobený, môžu sa tu vyskytovať farebné alebo rozmerové odchýlky. Kresba dreva sa môže líšiť kus od kusu, takže každý kus nábytku je úplne jedinečný. Výber kusu na dodanie je náhodný.
Farba:prírodná akácia
Materiál:masívne akáciové drevo
Rozmery:šírka: 60 cmhĺbka: 55 cmvýška: 25 cm
Parametre
| ŠTÝL | Retro |
|---|---|
| ŠTÝL | Vintage |
| ŠTÝL | Vidiecky |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Rustikálny |
| ŠTÝL | Nadčasový |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| FARBA | Hnedá |
| TVAR | Guľatý |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| DEKOR | Akácia |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| ROZKLADACIA | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| TYP STOLA | Odkladací |
| NOHY STOLA | 1 noha |
| HMOTNOSŤ | 48 kg |
| VÝŠKA | 25 cm |
| HĹBKA | 55 cm |
| Hmotnosť | 48000.000g |