Konferenčný stolík ARIADNA Dekorhome Zlatá
286.80 €
Do obchodu
Unikátny konferenčný stolík v modernom elegantnom dizajne jemnej štruktúry. Stolík sú ručne vyrobené zo zliatiny kovu a hliníka, vďaka čomu je veľmi odolný a... Celý popis
Popis
Unikátny konferenčný stolík v modernom elegantnom dizajne jemnej štruktúry.
Stolík sú ručne vyrobené zo zliatiny kovu a hliníka, vďaka čomu je veľmi odolný a taktiež pevný.
Otvory v štruktúre povrchu nie sú príliš veľké, aby ste mohli na stolík položiť čokoľvek bude treba.
Farba:zlatástrieborná
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:zliatina kovu a hliníka
Rozmery:šírka: 60 cmhĺbka: 60 cmvýška: 32 cm
Parametre
| ŠTÝL | Vintage |
|---|---|
| ŠTÝL | Orientálny |
| ŠTÝL | Nadčasový |
| ŠTÝL | Elegantný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 2 nohy |
| MATERIÁL DOSKY | Kov |
| FARBA | Strieborná |
| FARBA | Zlatá |
| TVAR | Štvorcový |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Hliník |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 32 cm |
| ROZKLADACIA | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| TYP STOLA | Odkladací |
| HĹBKA | 60 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Zlatá |
| Hmotnosť | 16000.000g |