Konferenčný stolík ARIADNA Dekorhome 40 cm
180.60 €
Do obchodu
Luxusný dizajnový kovový stolík vyniká svojou unikátnou štruktúrou povrchu, ktorá pripomína rybie šupiny. Stolová doska je sklenená. Dekor kovu je antik... Celý popis
Popis
Luxusný dizajnový kovový stolík vyniká svojou unikátnou štruktúrou povrchu, ktorá pripomína rybie šupiny.
Stolová doska je sklenená. Dekor kovu je antik mosadz.
Farba:antik mosadz
Materiál:kov
Rozmery veľkého stolíka:priemer: 60 cmvýška: 35 cm
Rozmery malého stolíka:priemer: 40 cmvýška: 54 cm
Výber priemeru stolíka zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Parametre
| ŠTÝL | Vintage |
|---|---|
| ŠTÝL | Industriálny |
| ŠTÝL | Orientálny |
| ŠTÝL | Nadčasový |
| ŠTÝL | Elegantný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| MATERIÁL DOSKY | Kov |
| TVAR | Guľatý |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Sklo |
| ŠÍRKA | 40 cm |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| ROZKLADACIA | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| TYP STOLA | Odkladací |
| TYP STOLA | Príručný |
| HĹBKA | 40 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| NOHY STOLA | 1 noha |
| VÝŠKA | 35 cm |
| VÝŠKA | 54 cm |
| FARBA | Bronzová |
| PRIEMER | 40 cm |
| Hmotnosť | 25000.000g |