Konferenčný stolík ANUBIS Dekorhome Zelená
309.40 €
Do obchodu
Luxusný okrúhly konferenčný stolík zaujme na prvý pohľad svojim honosným elegantným vzhľadom. Otvorený kovový rám v mosadznej alebo čiernej farbe pôsobí... Celý popis
Popis
Luxusný okrúhly konferenčný stolík zaujme na prvý pohľad svojim honosným elegantným vzhľadom.
Otvorený kovový rám v mosadznej alebo čiernej farbe pôsobí elegantne a zároveň moderne. Na nej spočíva osemhranná stolová doska z kvalitného lešteného mramoru. Stolík sa hodí do moderných aj klasických interiérov, môže byť použitý aj v štýle Art Deco.
Každý stolík z tejto luxusnej série inšpiruje svojím veľmi individuálnym farebným vzorom a autentickými prvkami, ako sú malé hrbolčeky alebo inklúzie v mramore. Môžete sa tešiť na skutočný unikát.
Farba:biely mramor / mosadzsivá mramor / čiernazelený mramor / mosadz
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:kov / leštený mramor
Rozmery:šírka: 69 cmhĺbka: 69 cmvýška: 38 cm
hrúbka mramorovej dosky: 1,3 cm
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Čierna |
| FARBA | Zelená |
| FARBA | Strieborná |
| FARBA | Bronzová |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Nadčasový |
| ŠTÝL | Elegantný |
| ŠTÝL | Art Deco |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | Atypické |
| NOHY STOLA | 1 noha |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Mramor |
| ŠÍRKA | 69 cm |
| ROZKLADACIA | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| TVAR | Osemuholník |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| TYP STOLA | Odkladací |
| VÝŠKA | 38 cm |
| HĹBKA | 69 cm |
| MATERIÁL DOSKY | Mramor |
| BAREVNÁ VARIANTA | Zelená |
| Hmotnosť | 23300.000g |