Konferenčný stolík ANUBIS akácie Dekorhome
219.40 €
Do obchodu
Luxusný osemhranný konferenčný stolík zaujme na prvý pohľad svojim nevšedným vzhľadom. Otvorený kovový rám v mosadznej farbe pôsobí elegantne a zároveň... Celý popis
Popis
Luxusný osemhranný konferenčný stolík zaujme na prvý pohľad svojim nevšedným vzhľadom.
Otvorený kovový rám v mosadznej farbe pôsobí elegantne a zároveň moderne. Na ňom spočíva osemhranná stolová doska z kvalitného akáciového dreva. Každá doska stola je starostlivo ručne opracovaná.
Konferenčný stolík si môžete nakombinovať podľa svojho vkusu. Či už ide o poťah na pohovku, koženú pohovku alebo zamatovú pohovku: stôl vždy skvele zapadne do vášho interiéru.
Farba:akácie / mosadz
Materiál:kov / masívne akáciové drevo
Rozmery:šírka: 69 cmhĺbka: 69 cmvýška: 38 cm
hrúbka mramorovej dosky: 2,5 cm
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Bronzová |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Nadčasový |
| ŠTÝL | Elegantný |
| ŠTÝL | Art Deco |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | Atypické |
| NOHY STOLA | 1 noha |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Mramor |
| DEKOR | Akácia |
| ŠÍRKA | 69 cm |
| ROZKLADACIA | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| TVAR | Osemuholník |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| TYP STOLA | Odkladací |
| VÝŠKA | 38 cm |
| HĹBKA | 69 cm |
| MATERIÁL DOSKY | Mramor |
| Hmotnosť | 13500.000g |