Konferenčný stolík ANTILA Signal Sivá
94.00 €
Do obchodu
Elegantný konferenčný stolík, ktorý sa bude hodiť do každej obývačky alebo do komerčných priestorov. Doska stola je vyrobená z tvrdeného skla s kamenným... Celý popis
Popis
Elegantný konferenčný stolík, ktorý sa bude hodiť do každej obývačky alebo do komerčných priestorov. Doska stola je vyrobená z tvrdeného skla s kamenným efektom. Kovová podnož zaisťuje stabilitu.
Farba:hnedá / čiernasivá / čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:sklo / kov
Rozmery:šírka: 80 cmhĺbka: 80 cmvýška: 40 cm
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Industriálny |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Nadčasový |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 3 nohy |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| TVAR | Guľatý |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Sklo |
| VÝŠKA | 40 cm |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| ŠÍRKA | 80 cm |
| DEKOR | Kameň |
| PRIEMER | 80 cm |
| HĹBKA | 80 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Sivá |
| Hmotnosť | 20000.000g |