Konferenčný stolík ANTICA Halmar Čierna
90.30 €
Do obchodu
Elegantný konferenčný stolík ANTICA je vyrobený v kombinácii laminovanej MDF dosky a nožičiek z lakovanej ocele vo farebnom prevedení: čierny mramor / čierna.... Celý popis
Popis
Elegantný konferenčný stolík ANTICA je vyrobený v kombinácii laminovanej MDF dosky a nožičiek z lakovanej ocele vo farebnom prevedení: čierny mramor / čierna.
K stolíku ANTICA odporúčame prikúpiť stolíky ANTICA S a ANTICA M.
Farba:biely mramor / čiernačierny mramor / čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:MDF laminovaná / lakovaná oceľ
Rozmery:šírka: 80 cmhĺbka: 80 cmvýška: 36 cm
Hmotnosť:12 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Čierna |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 3 nohy |
| DEKOR | Mramor |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | MDF doska |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| ŠÍRKA | 80 cm |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| VÝŠKA | 36 cm |
| PRIEMER | 80 cm |
| HĹBKA | 80 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Čierna |
| Hmotnosť | 12000.000g |