Konferenčný stolík ANASTASIA Halmar
115.50 €
Do obchodu
Moderný konferenčný stolík ANASTASIA je vyrobený v kombinácii MDF, skla a kovu vo farebnom prevedení: dub zlatý / čierna. Stabilitu zaisťujú oceľové nohy v... Celý popis
Popis
Moderný konferenčný stolík ANASTASIA je vyrobený v kombinácii MDF, skla a kovu vo farebnom prevedení: dub zlatý / čierna. Stabilitu zaisťujú oceľové nohy v čiernej farbe.
Stolík ponúka praktický úložný priestor v podobe poličky.
Farba:dub zlatý / čierna
Materiál:MDF / sklo / lakovaná oceľ
Rozmery:šírka: 120 cmhĺbka: 60 cmvýška: 46 cm
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Priehľadná |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Sklo |
| MATERIÁL | MDF doska |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| DEKOR | Dub zlatý |
| HĹBKA | 60 cm |
| POČET POLÍC | 1 |
| ŠÍRKA | 106 cm |
| VÝŠKA | 46 cm |
| Hmotnosť | 21000.000g |