Konferenčný stolík ALMERIA B Signal
78.60 €
Do obchodu
Moderný konferenčný stolík ALMERIA B s nápaditou podnožou sa skvele kombinuje s konferenčným stolíkom ALMERIA A. Stolík je vyrobený v kombinácii dymového... Celý popis
Popis
Moderný konferenčný stolík ALMERIA B s nápaditou podnožou sa skvele kombinuje s konferenčným stolíkom ALMERIA A.
Stolík je vyrobený v kombinácii dymového tvrdeného skla a štyroch kovových nôh v čiernej farbe.
Farba:čierna
Materiál:tvrdené sklo / kov
Rozmery:šírka: 60 cmhĺbka: 60 cmvýška: 45 cm
Hmotnosť:11 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| TVAR | Guľatý |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Sklo |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| HMOTNOSŤ | 11 kg |
| VÝŠKA | 45 cm |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| HĹBKA | 60 cm |
| PRIEMER | 60 cm |
| Hmotnosť | 11000.000g |