Konferenčný stolík AHG-611 WT Autronic
225.00 €
Do obchodu
Konferenšní stôl AHG-611 WT je vyrobený z MDF s hrúbkou 4 cm vo farebnom prevedení: biely extra vysoký lesk. Uprostred je tvrdená sklenená polica o sile 8... Celý popis
Popis
Konferenšní stôl AHG-611 WT je vyrobený z MDF s hrúbkou 4 cm vo farebnom prevedení: biely extra vysoký lesk. Uprostred je tvrdená sklenená polica o sile 8 mm.Moderný vzhľad stola podčiarkujú zaoblené hrany. Stolík má 4 plastové kolieska.Farba:biely extra vysoký leskMateriál:MDF / skloRozmery:šírka: 90 cmhĺbka: 60 cmvýška: 40 cmHmotnosť:34 kgDodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| HMOTNOSŤ | 34 kg |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| VÝŠKA | 40 cm |
| SKLADACIE | Nie |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| ŠÍRKA | 90 cm |
| MATERIÁL NÔH | MDF doska |
| NOHY STOLA | 4 kolečka |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| HĹBKA | 60 cm |
| POČET POLÍC | 1 |
| KOLIESKA | Plastová |
| Hmotnosť | 36000.000g |