Konferenčný stolík AHG-514 Autronic
247.00 €
Do obchodu
PRIEMYSELNÝ DIZAJN A FUNKČNOSŤ Konferenčný stôl AHG-514 predstavuje vrchol priemyselného dizajnu, ktorý eleganciou a funkčnosťou zdokonalí akýkoľvek obývací... Celý popis
Popis
PRIEMYSELNÝ DIZAJN A FUNKČNOSŤ
Konferenčný stôl AHG-514 predstavuje vrchol priemyselného dizajnu, ktorý eleganciou a funkčnosťou zdokonalí akýkoľvek obývací priestor. Je vyrobený z kvalitnej drevovláknitej dosky strednej hustoty (MDF) s dekorom duba, ktorý dodáva priestoru teplý a príťažlivý vzhľad.
ÚLOŽNÝ PRIESTOR A ROBUSTNÁ STABILITA
Pod elegantným povrchom sa ukrýva praktický úložný priestor, ktorý je ideálny na uloženie všetkých nevyhnutností. Lesklé čierne kovové nohy nielenže zaisťujú stôl v robustnej stabilite, ale taktiež prispievajú k jeho industriálnemu vzhľadu, čím posúva dizajnové hranice vašej obývačky.
UNIKÁTNY PRIEMYSELNÝ DIZAJN
Každý kus je výrazom moderného dizajnu a elegancie, ktorý dokáže okamžite povzniesť estetickú hodnotu vášho priestoru. Vyžaruje z neho neprehliadnuteľný priemyselný dizajn, ktorý sa snúbi s teplom a prívetivosťou dreva. Vďaka starostlivo vybraným materiálom a dôrazu na detaily sa stáva stredobodom pozornosti a predmetom obdivu.
TECHNICKÉ PARAMETRE
Materiál:
MDF doska / kov
Rozmery:
šírka: 120 cm
hĺbka: 60 cm
výška: 47 cm
Hmotnosť:
32 kg
MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| DEKOR | Dub |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 2 nohy |
| HMOTNOSŤ | 32 kg |
| HRÚBKA DOSKY | 6 cm |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 120 cm |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| HĹBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 47 cm |
| Hmotnosť | 32000.000g |