Konferenčný stolík AHG-285 Autronic
108.00 €
Do obchodu
Luxusný konferenčný stolík v industriálnom štýle, ktorý sa stane neoddeliteľnou súčasťou domácnosti ladenou do industriálneho či moderného štýlu a vynikne... Celý popis
Popis
Luxusný konferenčný stolík v industriálnom štýle, ktorý sa stane neoddeliteľnou súčasťou domácnosti ladenou do industriálneho či moderného štýlu a vynikne svojou zaujímavou solitérnou konštrukciou aj nádhernou čiernozlatou kresbou dosky.
Odkladacia doska je vyrobená zo spekaného kameňa v dekore čierny matný mramor "Lauren Black Gold" a celá je nadsadená nad rám z MDF v dekore matná čerešňa. Tento celok dopĺňa kovová "U" podnož v čiernom mate so stredovou spojnicou. Odsadená doska pôsobí luxusne a vytvára dojem levitácie a odľahčenia. Ostatné vybrané materiály spoločne tvoria estetický harmonický celok, ale zároveň aj praktickosť, ako je stabilita a trvanlivosť.
Farba:čierny mramor / čerešňa / čierna
Materiál:dyha / spekaná keramika / kov
Rozmery:šírka: 121 cmhĺbka: 61 cmvýška: 45 cm
Nosnosť:25 kg
Hmotnosť:33,5 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| DEKOR | Čerešňa |
| DEKOR | Mramor |
| ŠTÝL | Industriálny |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| MATERIÁL DOSKY | Keramika |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Keramika |
| MATERIÁL | Dyha |
| VÝŠKA | 45 cm |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| HMOTNOSŤ | 33,5 kg |
| HĹBKA | 61 cm |
| NOSNOSŤ | 25 kg |
| ŠÍRKA | 121 cm |
| Hmotnosť | 33500.000g |