Konferenčný stolík AHG-284 Autronic
171.00 €
Do obchodu
Luxusný konferenčný stolík v industriálnom štýle, ktorý sa stane neoddeliteľnou súčasťou domácnosti ladenou do industriálneho či moderného štýlu a vynikne... Celý popis
Popis
Luxusný konferenčný stolík v industriálnom štýle, ktorý sa stane neoddeliteľnou súčasťou domácnosti ladenou do industriálneho či moderného štýlu a vynikne svojou eleganciou, jednoduchosťou a optickou ľahkosťou i nádhernou snehobielou kresbou dosky.
Odkladacia doska je vyrobená zo spekaného kameňa v dekore biely matný mramor "Snow Mountain" a celá je nadsadená nad minimalistého kovový rám vo veľmi žiadanom šedom trendy odtieni "Gunmetal grey". Tento rám dopĺňa podnož v tvare "U" v rovnakom farebnom odtieni. Odsadená doska pôsobí luxusne a vytvára dojem levitácie a odľahčenia. Ostatné vybrané materiály spoločne tvoria estetický harmonický celok, ale zároveň aj praktickosť, ako je stabilita a trvanlivosť.
Farba:biely mramor / sivá
Materiál:spekaná keramika / kov
Rozmery:šírka: 121 cmhĺbka: 61 cmvýška: 45 cm
Nosnosť:25 kg
Hmotnosť:28 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| MATERIÁL DOSKY | Keramika |
| HMOTNOSŤ | 28 kg |
| DEKOR | Mramor |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Keramika |
| VÝŠKA | 45 cm |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| HĹBKA | 61 cm |
| NOSNOSŤ | 25 kg |
| ŠÍRKA | 121 cm |
| Hmotnosť | 28000.000g |