Konferenčný stolík AHG-267 Autronic
86.00 €
Do obchodu
KONFERENČNÝ STOLÍK AHG-267 Vyskúšajte spojenie funkčnosti a štýlu s konferenčným stolom AHG-267. Jeho prevedenie v krásnom odtieni duba divokého sa stane... Celý popis
Popis
KONFERENČNÝ STOLÍK AHG-267
Vyskúšajte spojenie funkčnosti a štýlu s konferenčným stolom AHG-267. Jeho prevedenie v krásnom odtieni duba divokého sa stane stredobodom každej miestnosti. Tento konferenčný stolík nepochybne vnesie do vašej kancelárie alebo domáceho prostredia harmóniu medzi praktickou funkciou a estetickým pôžitkom.
KVALITNÁ VÝROBA
Tento stôl sa môže pochváliť obdĺžnikovou doskou z MDF vyrobenou so starostlivým zmyslom pre detail. Vychutnajte si jedinečnú triedu jeho dubového dekoru, ktorý vyžaruje teplo a domáce kúzlo. Dubová doska je umiestnená na kovovej podnoži v čiernej farbe. Stabilita a robustnosť sú neodmysliteľnou súčasťou tohto konferenčného stolíka. Špičkové materiály a kovové nohy tvoria harmonickú kombináciu, ktorá vypovedá o prvotriednej kvalite.
TECHNICKÉ PARAMETRE
Materiál:MDF doska / kov
Rozmery:šírka: 100 cmhĺbka: 60 cmvýška: 48 cm
Hmotnosť:16,5 kg
MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Industriálny |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| HMOTNOSŤ | 16,5 kg |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | MDF doska |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| ŠÍRKA | 100 cm |
| DEKOR | Dub divoký |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| VÝŠKA | 48 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| Hmotnosť | 16500.000g |