Konferenčný stolík AHG-266 Autronic
142.50 €
Do obchodu
Konferenčný stolík prinesie do Vášho domova trochu industriálneho šarmu. Obdĺžnikovú dosku z MDF v dekore divoký dub harmonicky dopĺňa minimalistická nohy z... Celý popis
Popis
Konferenčný stolík prinesie do Vášho domova trochu industriálneho šarmu. Obdĺžnikovú dosku z MDF v dekore divoký dub harmonicky dopĺňa minimalistická nohy z ohýbanej guľatiny v čiernej farbe. Stolík zaujme aj svojim nadčasovým a strohým dizajnom.
Obdĺžniková doska stola má celkový rozmer 110 x 60 cm, hrúbku 8 cm. Horná časť dosky je zapustená cca 2 cm pod úroveň. Boky tvoria veľmi praktickú zábranu, z tohto stolíka už nikdy neschodíte tanierik ani šálku s kávou. Nohy sú kruhového prierezu v čiernej matnej farbe.
Farba:čierna / dub divoký
Materiál:kov / MDF
Rozmery:šírka: 110 cmhĺbka: 60 cmvýška: 42 cm
Hmotnosť:20,5 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Industriálny |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| HMOTNOSŤ | 20,5 kg |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | MDF doska |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| HRÚBKA DOSKY | 8 cm |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| DEKOR | Dub divoký |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| ŠÍRKA | 110 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 42 cm |
| Hmotnosť | 20500.000g |