Konferenčný stolík AHG-263 OAK divoký Autronic
138.60 €
Do obchodu
Konferenčný stolík prinesie do Vášho domova trochu industriálneho šarmu. Obdĺžnikovú dosku z MDF v dekore divoký dub harmonicky dopĺňajú čierne kovové nohy do... Celý popis
Popis
Konferenčný stolík prinesie do Vášho domova trochu industriálneho šarmu. Obdĺžnikovú dosku z MDF v dekore divoký dub harmonicky dopĺňajú čierne kovové nohy do tvaru V, prechádzajúca až na boky dosky.
Obdĺžniková doska má rozmer 110 x 60 cm, hrúbku 10 cm. Nohy sú obdĺžnikového prierezu a zakončené plastovými klzákmi.
Farba:divoký dub / čierna
Materiál:MDF / kov
Rozmery:šírka: 112 cmhĺbka: 60 cmvýška: 43 cm
hrúbka dosky: 10 cm
Nosnosť:20 kg
Hmotnosť:17,5 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Industriálny |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| HRÚBKA DOSKY | 10 cm |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | MDF doska |
| NOSNOSŤ | 20 kg |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| HMOTNOSŤ | 17,5 kg |
| DEKOR | Dub divoký |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| HĹBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 43 cm |
| ŠÍRKA | 112 cm |
| Hmotnosť | 17500.000g |