Konferenčný stolík AHG-250 OAK Autronic
126.90 €
Do obchodu
Konferenčný stolík má dosku z MDF v dekore divoký dub s hrúbkou 100 mm. Kovová podnož je lakovaná matnou čiernou farbou.Farba:divoký dub / čiernaMateriál:MDF... Celý popis
Popis
Konferenčný stolík má dosku z MDF v dekore divoký dub s hrúbkou 100 mm. Kovová podnož je lakovaná matnou čiernou farbou.Farba:divoký dub / čiernaMateriál:MDF / kovRozmery:šírka: 110 cmhĺbka: 64 cmvýška: 43 cmHmotnosť:19,5 kgDodáva sa v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| ŠTÝL | Industriálny |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| HRÚBKA DOSKY | 10 cm |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | MDF doska |
| ROZKLADACIA | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| HMOTNOSŤ | 19,5 kg |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
| DEKOR | Dub divoký |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| ŠÍRKA | 110 cm |
| VÝŠKA | 43 cm |
| HĹBKA | 64 cm |
| Hmotnosť | 19500.000g |