Konferenčný stolík AHG-241 Autronic Dub canyon
195.00 €
Do obchodu
Moderný konferenčný stolík z 1,5 cm hrubej MDF dosky v dekore bielený dub alebo dub canyon sivý as výškou lubu 10 cm. Podnož je z pevného kovu a je lakovaná... Celý popis
Popis
Moderný konferenčný stolík z 1,5 cm hrubej MDF dosky v dekore bielený dub alebo dub canyon sivý as výškou lubu 10 cm.
Podnož je z pevného kovu a je lakovaná matnou čiernou farbou.
Súčasťou designovej podnože sú čierne plastové klzáky, ktoré znižujú riziko poškodenia Vašej podlahy.
Farba:bielený dub / čiernadub canyon sivý / čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:MDF / kov
Rozmery:šírka: 110 cmhĺbka: 60 cmvýška: 43 cm
Hmotnosť:17 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| DEKOR | Dub |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| HRÚBKA DOSKY | 1,5 cm |
| HMOTNOSŤ | 17 kg |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| SKLADACIE | Nie |
| NOSNOSŤ | 50 kg |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| ŠÍRKA | 110 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 43 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Dub canyon |
| Hmotnosť | 17000.000g |