Konferenčný stolík AHG-233 OAK Autronic
123.30 €
Do obchodu
Moderný konferenčný stolík AHG-233 OAK je vyrobený z MDF materiálu o sile 1,5 cm v dekore divoký dub a s výškou lubu 10 cm.Podnož je z pevného lakovaného kovu... Celý popis
Popis
Moderný konferenčný stolík AHG-233 OAK je vyrobený z MDF materiálu o sile 1,5 cm v dekore divoký dub a s výškou lubu 10 cm.Podnož je z pevného lakovaného kovu vo farebnom prevedení: čierny mat. Súčasťou dizajnovej podnože sú čierne plastové klzáky, ktoré znižujú riziko poškodenia Vašej podlahy.Farba:divoký dub / čierny matMateriál:divoký dub / čierny matRozmery:šírka: 110 cmhĺbka: 60 cmvýška: 42 cmHmotnosť:17,5 kgDodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| OBSAH SETU | 1x stôl |
| SKLADACIE | Nie |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| HMOTNOSŤ | 17,5 kg |
| DEKOR | Dub divoký |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| ŠÍRKA | 110 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 42 cm |
| Hmotnosť | 17500.000g |