Konferenčný stolík AFRA Signal
215.50 €
Do obchodu
Moderný konferenčný stolík má dosku vyrobenú z laminovanej DTD a nohy z práškovo lakovaného kovu čiernou farbouz. Stolík disponuje úložným priestorom.... Celý popis
Popis
Moderný konferenčný stolík má dosku vyrobenú z laminovanej DTD a nohy z práškovo lakovaného kovu čiernou farbouz. Stolík disponuje úložným priestorom.
Farba:dub artisan / antracit / čierna
Materiál:laminovaná DTD / kov
Rozmery:šírka: 100 cmhĺbka: 60 cmvýška: 45 cm
Hmotnosť:25 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| VÝŠKA | 45 cm |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| MATERIÁL | DTD doska |
| MATERIÁL | Melamin |
| ŠÍRKA | 100 cm |
| MATERIÁL DOSKY | DTD doska |
| MATERIÁL DOSKY | Melamin |
| DEKOR | Dub artisan |
| DEKOR | Antracit |
| HĹBKA | 60 cm |
| Hmotnosť | 25000.000g |