Konferenčný stolík AF-3004 OAK Autronic
36.00 €
Do obchodu
Konferenčný stolík AF-3004 OAK prinesie do Vášho domova trochu industriálneho šarmu.Guľatú dosku z MDF v dekore divoký dub harmonicky dopĺňajú čierne kovové... Celý popis
Popis
Konferenčný stolík AF-3004 OAK prinesie do Vášho domova trochu industriálneho šarmu.Guľatú dosku z MDF v dekore divoký dub harmonicky dopĺňajú čierne kovové kónické nohy. Stolík zaujme aj svojim nadčasovým dizajnom.Okrúhla doska má priemer 80 cm, hrúbku 1,5 cm. Nohy sú kónické o priemere 2,5 cm, zúžené na 1 cm. Zakončené plastovými klzáky.V rovnakom dizajne je prístavný stolík AF-3005 OAK.Farba:divoký dub / čiernaMateriál:MDF / kovRozmery:priemer: 80 cmvýška: 40 cm
hrúbka dosky: 1,5 cmNosnosť:20 kgHmotnosť:8,5 kgDodáva sa v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Industriálny |
| ŠTÝL | Jednoduchý |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 3 nohy |
| HRÚBKA DOSKY | 1,5 cm |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | DTD doska |
| HMOTNOSŤ | 8,5 kg |
| VÝŠKA | 40 cm |
| NOSNOSŤ | 20 kg |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| TYP STOLA | Odkladací |
| ŠÍRKA | 80 cm |
| DEKOR | Dub divoký |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| PRIEMER | 80 cm |
| HĹBKA | 80 cm |
| Hmotnosť | 8500.000g |