Konferenčný stolík AF-1182 Autronic
35.10 €
Do obchodu
KONFERENČNÝ STOLÍK AF-1182 Konferenčný stolík AF-1182 ľahko kombinuje ikonický škandinávsky dizajn s moderným bývaním, takže sa skvele hodí do rôznych... Celý popis
Popis
KONFERENČNÝ STOLÍK AF-1182
Konferenčný stolík AF-1182 ľahko kombinuje ikonický škandinávsky dizajn s moderným bývaním, takže sa skvele hodí do rôznych priestorov, od kancelárskych salónikov a konferenčných miestností až po útulné kúty rodinnej obývacej izby. Jeho nepoškvrnená biela doska z MDF sa honosí atypickým tvarom, ktorý zaujme na prvý pohľad, a sľubuje, že bude nielen funkčným kúskom, ale aj podnetom na konverzáciu v akomkoľvek prostredí.
Tento stôl, vyrobený s ohľadom na udržateľnosť, stojí na troch robustných bambusových nohách, ktorých prírodný hnedý odtieň dodáva chladnej bielej doske stola hrejivý kontrast. Voľba masívneho dreva zvyšuje odolnosť a stabilitu stola, čo zaručuje, že vydrží každodenné používanie v rušnom kancelárskom prostredí aj v živých domácnostiach.
TECHNICKÉ PARAMETRE
Farba:biela / prírodný bambus
Materiál:MDF / bambus
Rozmery:šírka: 85 cmhĺbka: 48 cmvýška: 40 cm
Hmotnosť:7 kg
MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Škandinávsky |
| ŠTÝL | Moderný |
| NOHY STOLA | 3 nohy |
| HMOTNOSŤ | 7 kg |
| DEKOR | Bambus |
| VÝŠKA | 40 cm |
| MATERIÁL | MDF doska |
| MATERIÁL | Bambus |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| HĹBKA | 48 cm |
| ŠÍRKA | 85 cm |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| MATERIÁL NÔH | Bambus |
| TVAR | Atypický |
| Hmotnosť | 7000.000g |