Konferenčný stolík AF-1144 Autronic
21.90 €
Do obchodu
KONFERENČNÝ STOLÍK AF-1144 Konferenčný stolík AF-1144 ľahko kombinuje ikonický škandinávsky dizajn s moderným bývaním, takže sa skvele hodí do rôznych... Celý popis
Popis
KONFERENČNÝ STOLÍK AF-1144
Konferenčný stolík AF-1144 ľahko kombinuje ikonický škandinávsky dizajn s moderným bývaním, takže sa skvele hodí do rôznych priestorov, od kancelárskych salónikov a konferenčných miestností až po útulné kúty rodinnej obývacej izby. Jeho nepoškvrnená biela doska z MDF sa honosí okrúhlym tvarom, ktorý zaujme na prvý pohľad, a sľubuje, že bude nielen funkčným kúskom, ale aj podnetom na konverzáciu v akomkoľvek prostredí.
Tento stôl, vyrobený s ohľadom na udržateľnosť, stojí na troch robustných bambusových nohách, ktorých prírodný hnedý odtieň dodáva chladnej bielej doske stola hrejivý kontrast. Voľba masívneho dreva zvyšuje odolnosť a stabilitu stola, čo zaručuje, že vydrží každodenné používanie v rušnom kancelárskom prostredí aj v živých domácnostiach.
TECHNICKÉ PARAMETRE
Farba:biela / prírodný bambus
Materiál:MDF / bambus
Rozmery:šírka: 60 cmhĺbka: 60 cmvýška: 50 cm
Hmotnosť:4 kg
MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Škandinávsky |
| ŠTÝL | Moderný |
| NOHY STOLA | 3 nohy |
| TVAR | Guľatý |
| DEKOR | Bambus |
| HMOTNOSŤ | 4 kg |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| MATERIÁL | MDF doska |
| MATERIÁL | Bambus |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| MATERIÁL NÔH | Bambus |
| HĹBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 50 cm |
| Hmotnosť | 4000.000g |