Konferenčný stolík Acate drevo / MDF Dekorhome Biela
257.00 €
Do obchodu
Tento krásny a pevný konferenčný stolík má veľký úložný priestor. Je vyrobený z vysoko kvalitných materiálov, a tak je veľmi odolný. Robustný a solídny... Celý popis
Popis
Tento krásny a pevný konferenčný stolík má veľký úložný priestor. Je vyrobený z vysoko kvalitných materiálov, a tak je veľmi odolný.
Robustný a solídny konferenčný stolík so štyrmi zásuvkami vám poskytne úložný priestor navyše na vaše časopisy, diaľkové ovládače a ďalšie drobnosti, ktoré tak môžete mať stále usporiadané na dosah ruky. Stolík má elegantne zahnuté nohy, ktoré musia byť primontované. Tentý stolík môžete používať aj ako odkladací stolík a pretože má jednoduchý, a pritom štýlový dizajn, určite sa bude perfektne hodiť k vášmu gauču.
Montáž je naozaj jednoduchá.
Farba:bielabiela / borovicasivá / borovicačierna / borovicaborovica
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:masívne borovicové drevo / MDF
Rozmery:šírka: 80 cmhĺbka: 80 cmvýška: 50 cm
Hmotnosť:15,8 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Čierna |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| DEKOR | Borovica |
| ŠTÝL | Provence |
| ŠTÝL | Vidiecky |
| ŠTÝL | Nadčasový |
| ŠTÝL | Elegantný |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | MDF doska |
| ROZKLADACIA | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| HMOTNOSŤ | 15,8 kg |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
| ŠÍRKA | 80 cm |
| VÝŠKA | 50 cm |
| POČET ŠUPLÍKOV | 4 |
| HĹBKA | 80 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Biela |
| Hmotnosť | 15800.000g |