Konferenčný stolík 90x50 cm teakové drevo Dekorhome
203.80 €
Do obchodu
Moderný a praktický dizajn dreveného konferenčného stolíka v koloniálnom štýle zaujme vo vašej izbe na prvý pohľad.Rustikálny konferenčný stolík je zhotovený... Celý popis
Popis
Moderný a praktický dizajn dreveného konferenčného stolíka v koloniálnom štýle zaujme vo vašej izbe na prvý pohľad.Rustikálny konferenčný stolík je zhotovený z masívneho teakového dreva, má teda pevný a odolný základ. Prírodným olejom natretý povrch je hladký, takže sa len tak nepoškriabe a umožňuje ľahké čistenie aj pravidelnú údržbu.Stolík má 1 skrinku na pravej strane pre rôzne drobnosti, zatiaľ čo 2 otvorené priehradky na ľavej strane vám poslúži na usporiadanie multimediálnych zariadení, herných konzol, CD, časopisov atď.Farba:prírodné teakové drevoRozmery:šírka: 90 cmhĺbka: 50 cmvýška: 40 cmRozmer dvierok skrinky:25,4 cm x 31,2 cm (Š x H)Rozmery priehradky:25,4 cm x 13,2 cm (Š x H)Materiál:masívne teakové drevo napustené prírodným olejom a vyleštenéHmotnosť:22 kgDodává sa v demonte.
Parametre
| ŠTÝL | Rustikálny |
|---|---|
| HMOTNOSŤ | 22 kg |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| VÝŠKA | 40 cm |
| ROZKLADACIA | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| ŠÍRKA | 90 cm |
| HĹBKA | 50 cm |
| DEKOR | Teakové drevo |
| Hmotnosť | 21800.000g |