Konferenčný stolík 90x50 cm sklo / hliník Dekorhome
190.00 €
Do obchodu
Tento konferenčný stolík vo vintage štýle má nadčasový dizajn, ktorý sa dokonale hodí na vašu terasu, záhradu či do domu. Poslúži vám aj ako stolík k pohovke,... Celý popis
Popis
Tento konferenčný stolík vo vintage štýle má nadčasový dizajn, ktorý sa dokonale hodí na vašu terasu, záhradu či do domu. Poslúži vám aj ako stolík k pohovke, odkladací stolík, prístavný stolík, stolík do obývačky pod.Stolík je vyrobený z práškovo lakovaného hliníka a skla, takže je odolný, má dlhú životnosť a ľahko sa udržiava.Ľahká hliníková konštrukcia umožňuje nenáročné presúvanie a zároveň nábytku prepožičiava industriálny vzhľad.Stolná doska ponúka hladkú plochu, kam si môžete odkladať nápoje, misy s ovocím či rôzne dekoratívne predmety.Zostavenie nášho konferenčného stolíka je jednoduché.Farba:siváRozmery:šírka: 90 cmhĺbka: 50 cmvýška: 40 cmMateriál:práškovo lakovaný hliník / skloHmotnosť:9,5 kgDodává sa v demonte.
Parametre
| FARBA | Sivá |
|---|---|
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Sklo |
| VÝŠKA | 40 cm |
| HMOTNOSŤ | 9,5 kg |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| ŠÍRKA | 90 cm |
| HĹBKA | 50 cm |
| Hmotnosť | 9450.000g |