Konferenčný stolík 3ks KASTLER TYP 3 Tempo Kondela Biela
58.70 €
Do obchodu
Sada troch konferenčných stolíkov v industriálnom štýle KASTLER TYP 3 si vás získa už na prvý pohľad. Či už priamo umiestnené vedľa seba alebo oddelené od... Celý popis
Popis
Sada troch konferenčných stolíkov v industriálnom štýle KASTLER TYP 3 si vás získa už na prvý pohľad. Či už priamo umiestnené vedľa seba alebo oddelené od seba, tieto stolíky určite upútajú pozornosť svojím dizajnom.Stolíky sú vyrobené z laminovanej MDF v niekoľkých farebných variantoch a rám stolíkov je z kovu v čiernej farbe.
Farba:biela / čiernadub sonoma / čiernaorech / čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná variantA nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:laminovaná MDF / kov
Rozmery väčšieho stolíka:šírka: 40 cmhĺbka: 40 cmvýška: 42 cm
Rozmery stredného stolíka:šírka: 35 cmhĺbka: 35 cmvýška: 39 cm
Rozmery menšieho stolíka:šírka: 30 cmhĺbka: 30 cmvýška: 36 cm
Hrúbka materiálu:15 mm
Hmotnosť:8 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| DEKOR | Orech |
| ŠTÝL | Industriálny |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | Atypické |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | MDF doska |
| ŠÍRKA | 40 cm |
| ŠÍRKA | 35 cm |
| ŠÍRKA | 30 cm |
| HMOTNOSŤ | 8 kg |
| VÝŠKA | 39 cm |
| VÝŠKA | 42 cm |
| VÝŠKA | 36 cm |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| TYP STOLA | Odkladací |
| HĹBKA | 40 cm |
| HĹBKA | 30 cm |
| HĹBKA | 35 cm |
| OBSAH SETU | 3x stolík |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| BAREVNÁ VARIANTA | Biela |
| Hmotnosť | 8000.000g |