Konferenčný stolík 3 ks DEMETER Signal Betón
181.50 €
Do obchodu
Konferenčné stolíky DEMETER v sebe snúbia moderný dizajn a praktickosť. Sada 3 stolíkov ponúka variabilitu použitia spoločne s dostatočným priestorom na... Celý popis
Popis
Konferenčné stolíky DEMETER v sebe snúbia moderný dizajn a praktickosť. Sada 3 stolíkov ponúka variabilitu použitia spoločne s dostatočným priestorom na odkladanie vecí.
Horné dosky stolíkov sú vyrobené z MDF potiahnuté dyhou v imitácii betónu alebo v dekore orech.
Kovová podnož tvorená z 3 spojených nôh v čiernej farbe prepožičiava stolíkom dostatočnú stabilitu. Stolíky je možné rozmiestniť ako jeden celok alebo samostatne do miestnosti.
Farba:betón / čiernaorech / čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:MDF / dyha / kov
Rozmery:priemer: 50 /50 / 80výška: 40 / 45 / 50 cm
Hmotnosť:23 kg
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| DEKOR | Betón |
| DEKOR | Orech |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Nadčasový |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 3 nohy |
| HMOTNOSŤ | 23 kg |
| TVAR | Guľatý |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | MDF doska |
| MATERIÁL | Dyha |
| ŠÍRKA | 50 cm |
| ŠÍRKA | 80 cm |
| VÝŠKA | 40 cm |
| VÝŠKA | 45 cm |
| VÝŠKA | 50 cm |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| TYP STOLA | Odkladací |
| TYP STOLA | Príručný |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
| OBSAH SETU | 3x stolík |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| MATERIÁL DOSKY | Dyha |
| HĹBKA | 50 cm |
| HĹBKA | 80 cm |
| PRIEMER | 50 cm |
| PRIEMER | 80 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Betón |
| Hmotnosť | 23000.000g |